Mijn naam is Giel van de Poll, ik ben 25 jaar oud en sinds kort werkzaam bij Helpenkiezen. Begin dit jaar heb ik mijn studie afgerond en mijn diploma Adviseur Hypothecair Krediet behaald. Tijdens mijn studie ben ik in contact gekomen met Laurens, die mij ontzettend goed heeft geholpen tijdens mijn studie. Hierdoor voelde het ook als de juiste stap om hier mijn carrière te starten.
Persoonlijke interesses
In mijn vrije tijd ben ik actief bij de lokale voetbalclub, waar ik niet alleen het spel op het veld waardeer, maar de derde helft minstens zo belangrijk vind. Daarnaast ben ik groot fan van Formule 1. Jammer dat max Verstappen dit jaar net geen wereldkampioen is geworden.
Helpenkiezen
Sinds dag één voel ik me helemaal thuis binnen ons hechte team. De sfeer is open, collegiaal en er is altijd ruimte om te leren van elkaar, iets wat ik erg waardeer.
Ik sta aan het begin van mijn carrière en kijk er enorm naar uit om mezelf de komende jaren verder te ontwikkelen, zowel op professioneel vlak als in mijn rol binnen Helpenkiezen. Ik leer graag bij, stel vragen en pak nieuwe uitdagingen met enthousiasme op.
Heb je vragen over je hypotheek of woonmogelijkheden? Neem gerust contact met ons op via 085 747 00 56 of Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. - we denken graag met je mee.